GLEN Latvija piedalās projektā “Skolas kā satelīti attīstības izglītībā“

Biedrība „Izglītības attīstības centrs“ (www.iac.edu.lv) sadarbībā ar „GLEN Latvija“ un Lielbritānijas organizāciju „Līdsas attīstības izglītības centrs“ (www.leedsdec.org.uk) („Leeds DEC“) ir uzsākusi 2 gadu projektu „Skolas kā satelīti attīstības izglītībā“. Projekts ir guvis atbalstu Eiropas Komisijas projektu programmas "Non-State Actors and Local Authorities in Development - Public awareness and education for development in Europe" (Papildus informācija) ietvaros un tiek īstenots ar Eiropas Savienības, kā arī Sorosa fonda Latvija (www.sfl.lv) finansiālu atbalstu.

“GLEN Latvija” projekts ir lieliska iespēja dalīties ar uzkrātajām zināšanām par attīstības izglītību un attīstības jautājumiem, kā arī likt lietā pieredzēto attīstības projektos dažādās pasaules valstīs.

Projekta „Skolas kā satelīti attīstības izglītībā“ mērķis ir veicināt Latvijas sabiedrības informētību par attīstības jeb globālo izglītību un sekmēt attīstības izglītības integrēšanu formālajā un neformālajā izglītībā Latvijā. Lai to panāktu, projekta ietvaros ir plānotas vairākas izglītojošas aktivitātes par attīstības jautājumiem (pavasara un ziemas skolas, semināri), attīstības izglītības materiālu sagatavošana, kā arī praktiska attīstības izglītības aktivitāšu izmēģināšana. Projektā plānots iesaistīt izglītības jomas pārstāvjus (skolotājus un skolas administrāciju), jauniešus un viedokļu līderus vietējās kopienās.

Plašāka informācija projekta mājas lapā www.SkolasKaSateliti.lv.
GLEN Latvija projektus finansē: