GLEN Latvija izsludina 2010.gada stipendiju projektu konkursu

PIETEIKUMU PIEŅEMŠANA IR BEIGUSIES

Arī šogad tiek piedāvātas divas stipendijas dalībai projektā Gruzijā un projektā Etiopijā:Projekti notiks GLEN - (Global Education Network of Young Europeans) Eiropas programmas ietvaros, kuras dalībniece ir Biedrība "GLEN Latvija".

Galvenie dalībnieku atbilstības kritēriji:

GLEN programmas ietvaros stipendijas ieguvējam ir pienākums:

Lūgums pieteikumus neiesniegt cilvēkus, kuri jau pieteikuma iesniegšanas brīdī zinās, ka nevarēs izpildīt kādu no augstāk minētajiem pienākumiem.

Galvenie GLEN programmas mērķi ir:Kā pieteikties stipendijai?

Līdz 2010.gada 22.janvārim jāatsūta GLEN Latvija sekojoši dokumenti:Aizpildīto pieteikuma anketu (angļu valodā) jānosūta Biedrībai „GLEN Latvija" uz epasta adresi: glen@glen.lv un pa pastu uz adresi: Rīgā. Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuri ne vēlāk par 22.janvāri plkst. 17:00 tiks saņemti uz norādīto e-pasta un pasta adresi (pasta zīmogs netiks ņemts vērā, ja pieteikums tiks saņemts novēloti).

Pārrunas ar kandidātiem notiks 2010.gada 1.februārī Rīgā. Lūdzam pieteikumus neiesniegt tos, kuri pieteikšanās brīdī zinās, ka pārrunās piedalīties nevarēs!!!

Stipendiju ieguvējiem būs jāparaksta rakstiska vienošanās ar biedrību GLEN Latvija par abpusēju saistību izpildi, lai sasniegtu GLEN stipendiju projektu mērķus.
GLEN Latvija projektus finansē: